İzmir’in kömürde sandviç ve kumru keyfi...
Buradasınız :

Kalitemiz

Altınmaşa için kalite misafirlerimize sunduğumuz her ürünün her hizmetin temel kıstasıdır.Kalite ve standartlarımızı eksiksiz uygulanmasını sağlamak amacıyla kontrol ve eğitimlerimiz ürünlerimizin sipariş aşamasında başlayıp masanıza evinize gelene kadar geçen sürede farklı noktalarda farklı birimler tarafından sürekli yapılmaktadır..Ayrıca misafirlerimiz bizimle vakit geçirdikleri süreç içerisinde dekorasyon sunum hizmet ve lezzet olarakda memnunuiyeti Altınmaşa için vazgeçilmez kalite öğelerindendir

Altınmaşa için en önemli hedef sürekli ve gelişen yüksek bir kalitedir.

Tarzımız:
Kumru bir keyiftir.
Kömürde sandviç bir keyiftir.

Altınmaşa bu keyfe hizmet amacıyla misafirleri için hep iyi en rahat en lezzetli en temiz, en kaliteli ve göze hoş geleni hedeflemiştir.
Dekorasyonda kullanılan malzeme ve renklerden sandviç malzemelerine çalışanlarımızın kıyafetlerinden dinlediğiniz müziğe kadar hepsi yöneticilerimizin titiz çalışmaları sonucu misafirlerimize ulaşmaktadır.
Geleneksel tatlarınızdan vazgeçmeden geliştirmek çeşitlendirmek yenilemek bir Altınmaşa özelliğidir. Ait olduğumuz toplumumuzun ihtiyaçlarına ve değerlerine lezzet  alışkanlıklarına bağlılığımız Altınmaşanın değişmeyecek tarzıdır.E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalaım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.

Karşıyaka Sipariş Bölgeleri

Bölgeler: Yalı cad. Aksoy, Alaybey, Bahçelievler, Bahriye üçok, Girne, Nergiz, Bostanlı, Atakent, Yenigirne, Mavişehir, Postacılar, Örnekköy

Sipariş Limitli Bölgeler: Mavişehir, Postacılar, Örnekköy ve civarı için 25 TL ve üzerinde sipariş alınır.

Sipariş Alınan Saatler: sabah 09:00 - gece 04:00 arası

Copyright © 2015   •   ALTINMAŞA   •   Tüm Hakları Saklıdır