Altınmaşa restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5 yıldır. Verilen franchise sayesinde işletme restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet gösterir.

Franchise Adaylarında İstenilen Özellikler

Altınmaşa olarak franchise verilecek kişilerin, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmeleri beklenmektedir.

Destekler

Yeni açılacak işletmelerimize özel olarak , restoranın açılış hazırlıkları süresince pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, operasyon, kalite kontrol, ocak kurulumu, deneyimli Altınmaşa ustalarının eğitim vermesi gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Şartlar

Altınmaşa bayilerine verdiği restoran işletmeciliği süresi 5 yıldır. Bu sayede kişi sahip olduğu restoranda ve Altınmaşa markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden uzlaşılan bedeli royalty alınmaktadır.

Yer Konum Seçimi

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, banka, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun yerlerdir. İşletme açılacak yer Altınmaşa taradından kontrol edilir ve onaylanır.

Fiziksel Koşullar

İşletme zemnin katta olmalıdır. Minimum 50 m2 olmalıdır. İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu Altınmaşa standartları doğrultusunda kontrol edilir.

Sorularınız ve bilgi almak için

Detaylı bilgi için 0 532 393 75 33 numaralı telefondan ve iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Altınmaşa

Kafe Alanı50 - 150 m2
RoyalityVar %2
Reklam PayıVar
Hammadde Lojistik DesteğiVar
Bayilik (Franchise Anlaşma)5 Yıl

Bayilik (Franchise) Hemen Başvur

Sizde bayilik (Franchise) ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız. Lütfen iletişim formumuzu doldurunuz. Bilgileriniz değerlendirilip en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bayilik (Franchise) Başvur