KURUMSAL

AltınMaşa bugüne kadar sürekli büyüyerek ve kalitesini yükselterek, kalite, güvenilirlik ve güleryüzlü hizmet anlayışı olarak belirlediği felsefesini de buna ekleyerek müşterilerinin karşısına çıktı. 1990lı yıllarda İzmir-Kordon'da ve Efes Oteli'nin arkasında büfelerde "Kömürde Sandviç" ve "Kumru" yapılırdı. İzmir'in ve Türkiye'nin her yerinden insanlar bu güzel sandviçlerden yemeye gelirler ve buralarda çok uzun kuyruklar oluşurdu. Hatta birçok ünlü sanatçı, oyuncu, sporcular İzmir'e geldikleri zaman bu büfelere mutlaka uğrayarak, İzmir'in bu meşhur sandviçlerinden yemeden gitmezlerdi.

Altınmaşa, o yıllardan gelme bir isimdir. O yıllarda hızlı, pratik ve güzel sandviç yapan kişilere "ALTINMAŞA" denirdi. Bizde gerçekten bu işin en iyilerinden biri olarak bu isimle sizlere hizmet etmeyi uygun bulduk. Farkımız, kalitemiz ve profesyonelliğimizdir

Altınmaşa hizmete girmiş/girecek tüm şubelerde izmirin güzeli kumru&kömürde sandviç’e dair en keyifli lezzetler ile misafirlerimizi aynı çatı altında kaliteli ürün ve hizmet vizyonu ile buluşturmayı amaçlıyor.Bununla sınırlı kalmayarak güleryüzlü ve hızlı paket servisi ile bu muhteşem lezzeti siz değerli misafirlerimizin evine kadar taşımayı görev edindi

Biz Altınmaşa olarak;

  • Farklılığı,sinerji oluşturabilmenin en önemli unsuru olarak kabul eden
  • Değer yaratma ve müşteri memnuniyeti odaklı
  • Etik değer ve İlkerlere bağlı birlik ve paylaşım bilinciyle hareket eden bir takım kurma hedefindeyiz

Kullandığımız ürünler %100 dana etinden yapılmaktadır. Ürünlerimizde domuz eti ve türevleri kesinlikle bulunmamaktadır.

MİSYON

Kurum kültürümüz hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürünler sunarak müşteri memnuniyetrini arttırmak Topluma ve çevreye çevreci karakterimiz ile kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir şekilde arttırmak Tüm kaynaklarımızı verimli kullanarak sürekli gelişmek tanınan ve talep edilen bir marka olmak yeteneklerin geliştirildiği katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği iyi bir çalışma ortamı yaratarak çalışan sürekliliğini ve mutluluğunu sağlamak.

VİZYON

Ege bölgesinin üstün hammaddeleri ile hazırlanan Altınmaşa etiketli ürünlerimizi en iyi işletmelerimizde müşterilerimize sunarak Kumru&Kömürde Sandviçi keyif ve mutluluğa dönüştüren Türkiyenin en iyi kaliteli fast food & cafe zinciri olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Altınmaşa için kalite misafirlerimize sunduğumuz her ürünün her hizmetin temel kıstasıdır.Kalite ve standartlarımızı eksiksiz uygulanmasını sağlamak amacıyla kontrol ve eğitimlerimiz ürünlerimizin sipariş aşamasında başlayıp masanıza evinize gelene kadar geçen sürede farklı noktalarda farklı birimler tarafından sürekli yapılmaktadır..Ayrıca misafirlerimiz bizimle vakit geçirdikleri süreç içerisinde dekorasyon sunum hizmet ve lezzet olarakda memnunuiyeti Altınmaşa için vazgeçilmez kalite öğelerindendir

Altınmaşa için en önemli hedef sürekli ve gelişen yüksek bir kalitedir.

Tarzımız:

Kumru bir keyiftir.

Kömürde sandviç bir keyiftir.

Altınmaşa bu keyfe hizmet amacıyla misafirleri için hep iyi en rahat en lezzetli en temiz, en kaliteli ve göze hoş geleni hedeflemiştir.

Dekorasyonda kullanılan malzeme ve renklerden sandviç malzemelerine çalışanlarımızın kıyafetlerinden dinlediğiniz müziğe kadar hepsi yöneticilerimizin titiz çalışmaları sonucu misafirlerimize ulaşmaktadır.

Geleneksel tatlarınızdan vazgeçmeden geliştirmek çeşitlendirmek yenilemek bir Altınmaşa özelliğidir. Ait olduğumuz toplumumuzun ihtiyaçlarına ve değerlerine lezzet alışkanlıklarına bağlılığımız Altınmaşanın değişmeyecek tarzıdır.

Bize Yazın

Adres

Altınmaşa Genel Merkez Adres


Goncalar Mahallesi Girne Bulvarı No:149 Karşıyaka İzmir


Tel: +90 232 364 24 25


e-mail: [email protected]


TM© 2024 Altınmaşa
Tüm Hakları Saklıdır.