AltınMaşa bugüne kadar sürekli büyüyerek ve kalitesini yükselterek, kalite, güvenilirlik ve güleryüzlü hizmet anlayışı olarak belirlediği felsefesini de buna ekleyerek müşterilerinin karşısına çıktı.

1990lı yıllarda İzmir-Kordon'da ve Efes Oteli'nin arkasında büfelerde "Kömürde Sandviç" ve "Kumru" yapılırdı. İzmir'in ve Türkiye'nin her yerinden insanlar bu güzel sandviçlerden yemeye gelirler ve buralarda çok uzun kuyruklar oluşurdu. Hatta birçok ünlü sanatçı, oyuncu, sporcular İzmir'e geldikleri zaman bu büfelere mutlaka uğrayarak, İzmir'in bu meşhur sandviçlerinden yemeden gitmezlerdi.

Altınmaşa, o yıllardan gelme bir isimdir. O yıllarda hızlı, pratik ve güzel sandviç yapan kişilere "ALTINMAŞA" denirdi. Bizde gerçekten bu işin en iyilerinden biri olarak bu isimle sizlere hizmet etmeyi uygun bulduk. Farkımız, kalitemiz ve profesyonelliğimizdir.

Altınmaşa hizmete girmiş/girecek tüm şubelerde izmirin güzeli kumru&kömürde sandviç’e dair en keyifli lezzetler ile misafirlerimizi aynı çatı altında kaliteli ürün ve hizmet vizyonu ile buluşturmayı amaçlıyor.Bununla sınırlı kalmayarak güleryüzlü ve hızlı paket servisi ile bu muhteşem lezzeti siz değerli misafirlerimizin evine kadar taşımayı görev edindi.

Biz Altınmaşa olarak;

  • Farklılığı,sinerji oluşturabilmenin en önemli unsuru olarak kabul eden
  • Değer yaratma ve müşteri memnuniyeti odaklı
  • Etik değer ve İlkerlere bağlı birlik ve paylaşım bilinciyle hareket eden bir takım kurma hedefindeyiz

Kullandığımız ürünler %100 dana etinden yapılmaktadır. Ürünlerimizde domuz eti ve türevleri kesinlikle bulunmamaktadır.

kurumsal