Altınmaşa için kalite misafirlerimize sunduğumuz her ürünün her hizmetin temel kıstasıdır.Kalite ve standartlarımızı eksiksiz uygulanmasını sağlamak amacıyla kontrol ve eğitimlerimiz ürünlerimizin sipariş aşamasında başlayıp masanıza evinize gelene kadar geçen sürede farklı noktalarda farklı birimler tarafından sürekli yapılmaktadır..Ayrıca misafirlerimiz bizimle vakit geçirdikleri süreç içerisinde dekorasyon sunum hizmet ve lezzet olarakda memnunuiyeti Altınmaşa için vazgeçilmez kalite öğelerindendir

Altınmaşa için en önemli hedef sürekli ve gelişen yüksek bir kalitedir.

Tarzımız:

Kumru bir keyiftir.

Kömürde sandviç bir keyiftir.

Altınmaşa bu keyfe hizmet amacıyla misafirleri için hep iyi en rahat en lezzetli en temiz, en kaliteli ve göze hoş geleni hedeflemiştir.

Dekorasyonda kullanılan malzeme ve renklerden sandviç malzemelerine çalışanlarımızın kıyafetlerinden dinlediğiniz müziğe kadar hepsi yöneticilerimizin titiz çalışmaları sonucu misafirlerimize ulaşmaktadır.

Geleneksel tatlarınızdan vazgeçmeden geliştirmek çeşitlendirmek yenilemek bir Altınmaşa özelliğidir. Ait olduğumuz toplumumuzun ihtiyaçlarına ve değerlerine lezzet alışkanlıklarına bağlılığımız Altınmaşanın değişmeyecek tarzıdır.

kalitemiz